Pusheen w domu

Koty bywały czczone już w starożytności. Stawiano im figury, składano ofiary, a bogowie w różnych kulturach mogli posiadać głowę lub ciało dzikiego kota. Okazuje się, że popularność kotów od tego czasu ani trochę nie zmalała, więc równie skutecznie podbiły one internet, co wieki temu starożytny Egipt.

Każdy chce kociaka

Kotom przypisuje się różne zdolności, do dziś niektórzy chcą widzieć w nich złośliwe demony, które należy tępić. Owszem, futrzaki potrafią mieć trudny charakterek, ale widzenie w nich nieczystych i piekielnych sojuszników to gruba przesada. Wystarczy spojrzeć na kociaki wypełniające internet, słodkie zdjęcia, śmieszne filmiki, by nie mieć wątpliwości, że to sama słodycz.

Koci Facebook

O wspaniałości kota wiedział również Zuckerberg i dzięki niemu jedną z pierwszych naklejek na jego platformie stał się przeuroczy Pusheen. Ta maskotka tak zaskarbiła sobie sympatię użytkowników, że dziś nietrudno znaleźć sklep z akcesoriami Pusheen, w którym nabyć można z Pusheen gadżety, pluszaki, poduszki, breloczki. Cokolwiek się komuś spodoba.

Pusheen everywhere

Pusheen zyskał sobie rozpoznawalność podobną do Simon’s Cat czy innych kultowych kocich bohaterów jak Garfield. Wiele osób chce dostać jakieś z Pusheen akcesoria. Dość często widać już zarówno koszulki z podobizną maskotki jak i kubeczki, bądź zawieszki na torebkę. Zawładnął też Pusheen gadżetami szkolnymi, a dzieciaki na plecakach i piórnikach równie chętnie widzą szarą kuleczkę z wąsami co znane postaci z innych bajek. Kot zawsze spada na cztery łapy i jak widać, nietrudno mu w szybkim tempie zyskać popularność we wszystkich grupach wiekowych.

Akcesoria Pusheen dostępne na stronie: https://pixel-shop.pl/pusheen