Zabawne koszulki ze zwierzętami dla dzieci

Można się zastanawiać nad sensem kupowania t-shirtów z gotowymi nadrukami, ale jednak wciąż pojawiają się one w sklepach w coraz to różniejszej formie. Kiedyś wystarczył jednokolorowy t-shirt, dzisiaj nie trudno znaleźć koszulki ze zwierzętami, panoramami miast czy twarzami znanych modelek. Ale problemem może być z czym takie koszulki zestawić, aby nie wyglądać śmiesznie czy zbyt poważnie.

zwierzeta4Zwykły t-shirt vs koszulka z nadrukiem

Zwykły, jednolity t-shirt tak naprawdę pasuje do wszystkiego. Można go ubrać pod marynarkę, do spódnicy albo do spodni casualowych, do dżinsów czy krótkich spodenek albo do stroju biurowego. Ale z koszulkami z nadrukami takimi jak zwierzęta może być większy problem, ponieważ nie pasują do eleganckiego albo chociaż casualowego looku. Takie koszulki mogą pasować tylko do dżinsów, rozkloszowanych, letnich spódniczek czy szortów. Nie da się ich nosić do marynarki, ponieważ całość będzie wtedy wyglądać niepoważnie. Natomiast sprawdzą się pod rozpinane swetry.

Co wybrać?

Jeżeli nie musimy się przejmować mundurkami czy dress codem można śmiało nosić koszulkę z pupilem do zwykłych spodni dżinsowych i swetra czy rozpinanej bluzy. Jeśli jednak obowiązuje nas jakiś strój, to wtedy lepiej zadowolić się zwyczajnym, klasycznym t-shirtem w jednym kolorze, który też będzie wygodny, a nawet bardziej praktyczny, jeśli chodzi o zestawienie go z innymi ubraniami.