Dziecięce i młodzieżowe koszulki na Światowe Dni Młodzieży

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie zbliżają się wielkimi krokami. Będą trwały od 26 lipca do 31 sierpnia 2016 r. W tych dniach przybędzie do naszego kraju około dwa miliony młodych ludzi z całego świata! Jest to wielkie wydarzenie nie tylko dla samego Miasta Królów, ale też dla całego kraju.

sdm2ŚDM są okazja do spotkań z ludźmi pochodzącymi ze wszystkich kontynentów. Na tak ważną okoliczność przygotowano wiele pamiątkowych gadżetów i ubrań. Do nabycia są koszulki, kurtki, polary, bluzy, czapki, parasolki, chusty, banery, flagi, dewocjonalia i wiele innych ciekawych akcesoriów. Wszystkie zaopatrzone są logiem 31. Światowych Dni Młodzieży – przedstawia ono kontury Polski z zaznaczoną lokalizacją Krakowa. Krzyż otoczony czerwono – niebieskim płomieniem symbolizuje Miłosierdzie Boże.

Koszulki na Światowy Dzień Młodzieży są obowiązkową propozycją dla każdego Polaka. Przecież takie wydarzenia nie są codziennością! W naszym kraju ŚDM odbędą się dopiero drugi raz – pierwsze miały miejsce w 1991 r. w Częstochowie. Koszulki ŚDM podczas spotkań będą symbolizować jedność z pozostałymi uczestnikami, a później pozostaną świetną pamiątką.

Kupując koszulkę na Światowy Dzień Młodzieży masz gwarancję wysokiej jakości produktu. Produkty wykonane są z dobrej gatunkowo bawełny lub poliestru z mikrowłókien, zapewniającego komfort użytkowania i suchość skóry podczas dużego wysiłku. W ofercie są modele damskie i męskie, różne kolory i kilka interesujących napisów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *