Suplement Immulina plus dla dzieci

Immulina plus dla dzieci to suplement diety w formie syropu. Słodki owocowy smak limonki oraz kiwi wzmocniony ekstraktami pozyskiwanymi ze spiruliny i aceroli, uzupełniony jest beta glukanem i cynkiem. zawarty w produkcie ekstrakt z aceroli stanowi naturalne dla organizmu źródło witaminy C. Prozdrowotne właściwości produktu osiągnięte zostały także dzięki zawartości ekstraktu ze spiruliny platensis, dostarczającego lipopolisacharydowy kompleks. Wzbogacony o cynk skład syropu, a dokładniej jego organiczna postać glukonianu, sprzyja utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych i odpowiedniego stopnia metabolizmu kwasów tłuszczowych i węglowodanów. Dzięki niemu różnego rodzaju makroskładniki odżywcze i witamina A, zachowuje w organizmie dziecka właściwy poziom. Wpływa to na prawidłową syntezę białek, a także dna, co sprawia, że kości utrzymane są w zdrowiu.

Syrop przeznaczony jest dla dzieci już od trzeciego roku życia i stanowi uzupełnienie diety w aktywne składniki preparatu. Kluczowy dla właściwego efektu stosowania preparatu, jest także zrównoważony sposób żywienia dziecka oraz jego prawidłowy tryb życia.

Immulina plus dla dzieci to syrop, który jest naturalnym produktem. Z tego powodu poszczególne partie suplementu mogą wykazywać różnice smakowe, a butelka może zawierać osad, którego nie powinno się postrzegać jako wady produktu.

Preparat należy podawać dziecku po posiłkach i popijać go wodą. Butelka z syropem powinna być przechowywana w niskiej temperaturze w przedziale 2-8 stopni Celsjusza.