Książki, których się nie zapomina

Chyba każda osoba mogłaby przywołać w swojej pamięci takie książki, których nie zapomniała. Pomimo tego, że już tyle lat upłynęło od momentu przeczytania, treść jest niezapomniana. Co więcej – jest to książka, która nadal znajduje się w sprzedaży, a jej kolejne wydania pojawiają się systematycznie. O jakich książkach mowa? Jedną z nich jest Karolcia PDF. Autorką tej książki jest niesamowita Maria Kruger.

Przygody małej dziewczynki

Ktoś może powiedzieć, że jest to typowa książeczka dla dziewczynek. W końcu, główną bohaterką jest dziewczynka. Tylko że nie można zapominać o tym, iż jest to lektura dla nauczania początkowego. Więc i tak chłopcy będą musieli przeczytać tą książkę. Będą nią na pewno zachwyceni, ponieważ Karolcia – główna bohaterka – przeżywa fantastyczne przygody. Takich, których pozazdrościłaby jej nie jedna osoba. Warto zajrzeć do środka, aby przekonać się, jak zaczarowany może być ten świat. Kto wie, może nawet inne dzieci będą mogły przeżyć podobne przygody?

karolcia

Magiczny koralik

Akcja rozpoczyna się w Warszawie, gdzie mająca osiem lat i osiem miesięcy, Karolcia znajduje pod podłogą magiczny koralik. Taki, który spełnia życzenia. Tylko trzeba z życzeniami uważać, ponieważ jest to koralik z mocą wyczerpalną. Za każdym razem, za każdym wypowiedzianym życzeniem, koralik zaczyna się kurczyć. Dziewczynka jest radosna ze swojego znaleziska, chcąc wykorzystać jego możliwości. Tylko że nie jest ona jedyną osobą, która chciałaby taki koralik mieć. Karolci zaczyna zagrażać wielkie niebezpieczeństwo. Książka jest dostępna do kupienia na stronie ibuk.pl.