Jaki smoczek do butelki Tommee Tippee?

Kiedy nadchodzi czas, aby kupić butelkę dla niemowlaka, trzeba pomyśleć również o smoczku. Przy czym, na rynku jest ogromny wybór zarówno butelek, jak też i smoczków do nich. Wiąże się to z ilością różnych marek i modeli butelek oraz smoczków, które oferują. Tym samym można kupić między innymi butelki ze smoczkiem dynamicznym lub antykolkowym.

Jaki smoczek wybrać – dynamiczny czy antykolkowy?

butelka Tommee Tippee

A może lepiej zdecydować się na taki, który będzie równocześnie przyjazny dla zgryzu dziecka, czyli smoczek ortodontyczny? Smoczki mogą być różne, wykonane z kauczuku lub silikonu. Mają różną wielkość dziurek, a tym samym także szybkość wypływu mleka z butelki. Ponadto posiadają one bardzo różny kształt – mogą być bardziej podłużne, lub szerokie i wypukłe, imitujące tym samym nieco bardziej kształt kobiecej piersi.

Jednakże niezależnie od tego, jaki smoczek i butelkę wybierzemy musi je przede wszystkim zaakceptować nasze dziecko. Warto od razu zainwestować i kupić przynajmniej dwa smoczki do butelek, ponieważ jest konieczność dosyć częstego ich wymieniania.

 

Jakie są butelki Tommee Tippee?

 

Jedną z marek akcesoriów dziecięcych, oferowanych na rynku jest marka Tommee Tippee Bebito. Ma ona w swojej ofercie proste i wygodne butelki dla dzieci w różnych rozmiarach, ze smoczkami silikonowymi antykolkowymi o różnej wielkości przepływu mleka. Co więcej ich dodatkową zaletę stanowi niska cena i łatwa dostępność w różnego rodzaju sklepach. Może zatem warto właśnie je wypróbować na początek?